Hasköy Siemens Kombi Servisi

ileosman

Hasköy Siemens Kombi Servisi

Hasköy Siemens Kombi Servisi Hizmetleri ve Bilgilendirmesi

Hasköy semtinin özel Siemens servisi olarak tüm Siemens marka kombilerin arızalarını, bakımlarını ve parça değişimlerini yapmaktayız arızalı kombi elektronik kartlarının onarımı ve değişiminide sağlamktayız. Kombi ürünlerinin %90 arızaları  yerinde bakımı ve arıza giderimi yapılmaktadır. Kombilerin ayrıca periyodik bakımlarını ve petek temizliklerini’de yapmaktayız. Kombinizde herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsanız bizlerden telefon üzerinden yardım talep edebilirsiniz.

Bu bölgeye özel hazırlamış olduğumuz servis ücretlerimiz ile avantajlardan faydalanabilirsiniz. Servis ücrtlerimiz 2018 yılına kadar geçerlidir.Yıl değişiminde eğer herhangi bir düzenleme yapılmamışsa fiyatlar geçerlidir yinede net fiyatları firmamızın iletişim kısmından öğrenebilirsiniz.

Not:  Kombi arızalarınızın giderilmesi için cihazlarınızın garanti sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir, garantili ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kombi Servis Ücretimiz 40 TL
Kombi Bakım Ücretimiz 80 TL
Kombi Petek Temizliği 100 Tl’den başlamakta ve 350 Tl’ye kadar petek sayılarına göre değişmektedir.
Kombi Arıza Tamir Ücreti %10 indirim
Kombi Kart Tamiri %10 İndirim
Kombi Parça Değişimi %15 İndirim

Kombi ürünlerinin bakımlarında dilerseniz Periyodik olarak yapılmasını isteyebilirsiniz eğer bakım anlaşması yaparsanız ekstradan %10 İndirim alabilir ve o senenin fiyatlarından değil bir önceki senenin fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Yazar hakkında

osman administrator

Bir cevap yazın