Kategori arşivi Siemens Klima

ileosman

Maslak Siemens Klima Servisi

Maslak Siemens Klima Servis Hizmetlerimiz ve Servis Bilgilendirmesi

Servis hizmetlerimizden tüm Maslak bölgesi Siemens ürün kullanıcıları faydalanabilmektedir  bu hizmetten yararlanabilmek için cihazlarınızın garantisinin bitmiş olması gerekmektedir.  Garantisi bitmemiş ürünlerin servis hizmetlerini vermemekteyiz, eğer ürününüzün garantisinin devam edip etmediğinden emin değilseniz Siemens genel merkez numarasından 444 0 888 nolu numaradan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Maslak bölgesine özel olarak servis avantajları sunmaktadır bu hem gününde hizmet avantajı ve fiyat avantajı olmaktadır.Avantajlarınızın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Teknik Servis Ücreti 40 TL Gününde Servis
Klima Bakım Ücreti %10 İndirim
Klima Arıza Ücreti %10 İndirim
Klima Söküm ve Montaj Hizmeti %10 İndirim
Klima Parça Değişim Ücreti %10 İndirim
İkinci El Klima Alım ve Satım %15 İndirim

Şirketimizden alacağınız tüm hizmetler firma garantisi altındadır özellikle arızalarda kullanılan sıfır parçalar ve işçilikler 1 sene garanti altına alınmıştır. Firmamızın güncel fiyatlarını öğrenmek için İLETİŞİM sekmesinden bizlere ulaşıp güncel fiyat liestesine ulaşabilir yada hemen aşağıda telefon numaralarından arızalı cihazlarınız için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Not: Servislerimizin size zamanında gelebilmesi için tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak vermeye özen gösteriniz.