Ortaköy Arçelik Klima Servisi

ileosman

Ortaköy Arçelik Klima Servisi

Ortaköy Arçelik Klima Servis Hizmetlerimiz ve Servis Bilgilendirmesi

Servis hizmetlerimizden tüm Ortaköy bölgesi Arçelik ürün kullanıcıları faydalanabilmektedir  bu hizmetten yararlanabilmek için cihazlarınızın garantisinin bitmiş olması gerekmektedir.  Garantisi bitmemiş ürünlerin servis hizmetlerini vermemekteyiz, eğer ürününüzün garantisinin devam edip etmediğinden emin değilseniz Arçelik genel merkez numarasından 444 0 888 nolu numaradan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Firmamız Ortaköy bölgesine özel olarak servis avantajları sunmaktadır bu hem gününde hizmet avantajı ve fiyat avantajı olmaktadır.Avantajlarınızın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Teknik Servis Ücreti 40 TL Gününde Servis
Buzdolabı Arıza Ücreti %15 İndirim
Çamaşır Makinesi Arıza Ücreti %10 İndirim
Kurutma Makinesi Arıza Ücreti %15 İndirim
Bulaşık Makinesi Arıza Ücreti %10 İndirim
Fırın – Ocak Arıza Ücreti %15 İndirim

Şirketimizden alacağınız tüm hizmetler firma garantisi altındadır özellikle arızalarda kullanılan sıfır parçalar ve işçilikler 1 sene garanti altına alınmıştır. Firmamızın güncel fiyatlarını öğrenmek için İLETİŞİM sekmesinden bizlere ulaşıp güncel fiyat liestesine ulaşabilir yada hemen aşağıda telefon numaralarından arızalı cihazlarınız için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Not: Servislerimizin size zamanında gelebilmesi için tüm bilgilerinizi eksiksiz ve dorğu olarak vermeye özen gösteriniz.

 

Yazar hakkında

osman administrator

Bir cevap yazın